Partner serwisu
06 października 2017

Prezes KRUSZGEO z Kluczem Sukcesu

Kategoria: XXIV Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO

Jan Bator, prezes rzeszowskiego KRUSZGEO S.A., został uhonorowany statuetką Klucza Sukcesu, za wkład w rozwój branży kruszyw w Polsce.

Prezes KRUSZGEO z Kluczem Sukcesu

Wyróżnienie zostało wręczone podczas XXIV Sympozjum Kruszywa Cement Wapno (5-6 października 2017, Kielce) przez prezesa BMP Adama Grzeszczuka oraz redaktora naczelnego redakcji BMP Przemysława Płonkę.

W laudacji, przygotowanej przez Aleksandra Kabzińskiego, prezesa Polskiego Związku Producentów Kruszyw, wskazano, że Jan Bator od ponad 40 lat działa czynnie w branży kruszyw, od 10 lat zarządzając spółką KRUSZGEO SA, która jest jednym z największych producentów kruszyw w Polsce. – Darzony szacunkiem, darzy szacunkiem swoich podwładnych i współpracowników. Będąc kapitanem firmy, cieszy się ogromnym autorytetem, na co zasłużył wzorową pracą, skromnością i rzetelną wiedzą (...) – czytamy w uzasadnieniu.

Klucz Sukcesu to statuetka wręczana przez firmę BMP osobom, instytucjom, firmom wyróżniającym się w danej branży. Nagrodę tę otrzymał m.in. prof. Artur Bęben oraz Aleksander Kabziński, prezes Polskiego Związku Producentów Kruszyw.

Tadeusz
2017-10-07
Brawo Panie Prezesie.Tak trzymać.Jest Pan wzorem .
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ