Partner serwisu
30 maja 2017

LiuGong Dressta Machinery na targach Autostrada-Polska 2017

Kategoria: Aktualności

Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o., globalny producent spycharek oraz układarek rur o ugruntowanej pozycji na rynku, zaprezentował na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska flagowe modele marki Dressta, TD-15 R Extra LA i TD-20 R Extra, oraz  3 modele marki LiuGong, koparki gąsienicowe 922E i 936E oraz ładowarkę kołową 856H.

LiuGong Dressta Machinery na targach Autostrada-Polska 2017

Stoisko wystawowe marek LiuGong i Dressta promowane było pod hasłem "Polska Produkcja". Po raz pierwszy obie marki zostały bezpośrednio reprezentowane przez LiuGong Dressta Machinery na jednym stoisku, któremu organizatorzy przyznali nagrodę najlepszego.

W trakcie wydarzenia rozpoczęliśmy drugi rozdział współpracy marek LiuGong i Dressta. Obecnie planujemy wzmocnienie pozycji LiuGong na polskim rynku, ale i w całej Europie. Ostatnie lata to wdrożenie kompleksowej, ambitnej, pięcioletniej strategii rozwoju, łączącej pod jednym dachem badania i rozwój, lokalną produkcję i dystrybucję części - mówi Howard Dale, Prezes Zarzadu LiuGong Europe oraz LiuGong Dressta Machinery Sp z.o.o. Zbudowane w Polsce. Testowane w Polsce. Wspierane z Polski. Jak na markę chińską, LiuGong odznacza się zdecydowanie europejskim charakterem. Firma szczyci się tym, że – jako jedyny chiński producent – stawia europejskich klientów na pierwszym miejscu poprzez budowę ładowarek kołowych i koparek w samym sercu Europy. Nasi klienci mogą polegać na światowej klasy maszynach, produkowanych zgodnie z najbardziej wymagającymi europejskimi normami regulującymi jakość, niezawodność i bezpieczeństwo – dodaje.

Zaprezentowane maszyny

Marka stale reaguje na potrzeby klientów, wykorzystując najnowsze branżowe technologie. Tylko w ubiegłym roku DRESSTA wprowadziła na rynek 5 nowych maszyn: układarkę rur SB-85, spycharkę TD-20 Extra, spycharkę TD-25 Extra oraz nową, kompaktową serię spycharek gąsienicowych S-Series (TD-8S oraz TD-9S) z napędem hydrostatycznym. Na targach zaprezentowane zostały flagowe modele.

Budowa dróg łatwiejsza

TD-20 R Extra to wszechstronna, średniej wielkości spycharka, zaprojektowana tak, aby sprawdzić się szczególnie przy budowie dróg. Posiadając masę eksploatacyjną 24 250 kg i niezawodny silnik Cummins (Tier IV) Final, maszyna ta ma odpowiednią siłę i precyzję, aby szybko i efektywnie wykonać swoje zadanie. Spycharka jest dodatkowo wyposażona w system automatycznego sterowania Trimble 3D, który pozwala osiągnąć idealny poziom oraz lepszy efekt końcowy.

Konstrukcja tego modelu zapewnienia najwyższy komfort pracy operatora, wygodę serwisowania i wydajność. Duża moc, przy zachowaniu wyjątkowej zwrotności, umożliwiają maszynie osiąganie doskonałych wyników pracy w każdych warunkach. Wyposażona została w funkcje szczególnie przydatne przy budowanie dróg i autostrad, takie jak: unikalny dwubiegowy mechanizm skrętu, preselekcja prędkości jazdy i automatyczna redukcja biegów. Wszystko po to, aby ułatwić wykonywanie zadania i umożliwić wydajniejszą pracę, obniżając koszty eksploatacji – dodaje Stanisław Balandyk.

Podczas targów Autostrada-Polska w Kielcach, Spółka LiuGong Dressta Machinery zaprezentowała również 3 inne modele: koparki gąsienicowej 922E i 936E oraz ładowarkę kołową 856H. To pierwsze maszyny, które będą wytwarzane w zakładzie produkcyjnym w Stalowej Woli oraz dedykowane zarówno Polsce, jak i szerokiemu rynkowi europejskiemu.

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ