Partner serwisu
03 stycznia 2017

Elektronika i hydraulika do maszyn samojezdnych

Kategoria: Aktualności

Firma Bosch Rexroth w zakresie maszyn samojezdnych oferuje dedykowany zestaw komponentów i systemów do układów napędowych i sterujących. Elektronika odgrywa w nich coraz większą rolę. Od wielu lat wprowadza na rynek elementy i układy elektroniczne spełniające bardzo rygorystyczne normy i wymagania producentów maszyn, które optymalnie dopasowane są do komponentów hydraulicznych i napędowych.

Elektronika i hydraulika do maszyn samojezdnych

Gwarancja jakości Bosch

Urządzenia elektroniczne do zastosowań mobilnych pracują w ekstremalnych warunkach. Muszą być odporne na czynniki powodujące zakłócenia, takie jak drgania, wstrząsy, skrajne temperatury lub promieniowanie elektromagnetyczne. Dlatego Bosch używa w nich wyłącznie komponentów spełniających rygorystyczne normy jakościowe firmy Bosch.

Rlektronika mobilna firmy jest produkowana na tych samych taśmach montażowych, co podobne rozwiązania do przemysłu samochodowego. W fazie tworzenia nowego produktu każdy komponent jest poddawany rygorystycznym testom na stanowiskach wibracyjnych, w komorach temperaturowych, laboratoriach pól zakłóceń i komorach mgły solnej. Klienci mogą więc polegać na systemach elektronicznych nawet w najtrudniejszych warunkach.

Doradztwo

Firma Bosch Rexroth oferuje swoim klientom współpracę dostosowaną do potrzeb danej aplikacji w zakresie optymalnego doboru urządzeń elektronicznych oraz najkorzystniejszego połączenia z elementami hydraulicznymi i napędowymi. Inżynierowie wspierają klientów na rożnych etapach procesu, od wyboru komponentów po programowanie i symulację. Dzielą się swoją wiedzą w zakresie projektowania, programowania, integracji i optymalizacji. Rozwiązania są tworzone w ścisłej współpracy z klientami i zoptymalizowane pod kątem konkretnych zastosowań.

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ