Partner serwisu
17 października 2016

Wykonawca kompletny

Kategoria: XXIII Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO

– Podstawowym naszym produktem jest transport międzyoperacyjny a ściślej mówiąc - przenośniki taśmowe, jednak ostatnimi czasy coraz częściej pełnimy rolę głównego wykonawcy i spod naszych rąk wychodzą kompletne zakłady dla przemysłu kruszyw, cementu czy też wapna – powiedział Dariusz Brzoska, dyrektor techniczno-handlowy w firmie Budkrusz, podczas XXIII Sympozjum Kruszywa Cement Wapno w Krakowie.

Wykonawca kompletny

Rąbek tajemnicy

Zapytany o najnowsze rozwiązania Budkruszu, Brzoska poinformował, że firma wdraża nową, autorską aplikację hałdowania materiałów sypkich w obiektach zamkniętych z wykorzystaniem systemu przenośników przejezdnych i rewersyjnych. Jednak nie jest ona jeszcze w pełni uruchomiona więc nie zdradził miejsca instalacji.  

Budujemy możliwości porozumienia

– Na konferencjach BMP zawsze gościmy z przyjemnością. Jest to jedno z niewielu miejsc gdzie możemy spokojnie porozmawiać z ludźmi z branży, zarówno Inwestorami jak i dostawcami, bez huku maszyn i całego tego zgiełku, który panuje na kopalniach – podsumował konferencję Dariusz Brzoska.

 

Materiał na podstawie rozmowy z Dariuszem Brzoską, dyrektorem techniczno-handlowym w firmie Budkrusz, podczas XXIII Sympozjum Naukowo-Technicznego Kruszywa Cement Wapno w Krakowie.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ