Partner serwisu
06 lipca 2016

Rusza 2. edycja konkursu „Z podróży koleją”

Kategoria: Aktualności

Firma SANDMIX, producent kruszyw kwarcowych, powraca z konkursem fotograficznym organizowanym wspólnie z PKP Intercity i PKP S.A. Nabór prac konkursowych trwa do 31 sierpnia.

Rusza 2. edycja konkursu „Z podróży koleją”

Od początku XIX wieku kolej skraca dystans i ułatwia odkrywanie nowych miejsc. Konkurs promuje wakacyjne podróże koleją. Organizatorzy zachęcają do uchwycenia ich w obiektywie. Na zwycięzców konkursu „Z podróży koleją” czekają cenne nagrody rzeczowe. Ponadto najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy, która w drugiej połowie roku odwiedzi największe polskie dworce kolejowe.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto fotografuje i podróżuje koleją. Zdjęcia można nadsyłać do 31 sierpnia poprzez formularz konkursowy dostępny na stronie www.zpodrozykoleja.pl

I edycja konkursu

W ubiegłym roku podczas pierwszej edycji konkursu fotograficznego „Z podróży koleją” do organizatorów napłynęło aż 500 prac. W trakcie obrad Jury wybrało 12 finałowych zdjęć, które weszły w skład wystawy fotograficznej zorganizowanej podczas Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO i ozdobiły kalendarz Sandmix na 2016 rok.

 

Źródło i fot.: Agencja Wills Integrated

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ