Partner serwisu
15 października 2015

XXII sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO (zobacz zdjęcia)

Kategoria: XXII Sympozjum Kruszywa Cement Wapno

2 dni obrad, 4 bloki tematyczne, 25 prezentacji, debata techniczna i warsztaty sprzedażowe, wystawa stoisk oraz wycieczka naukowo-techniczna do zakładu górniczego i cementowni Rudniki. Tak w skrócie opisać można XXII sympozjum naukowo-technicznego KRUSZYWA CEMENT WAPNO, które odbyło się w Bełchatowie.

XXII sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO (zobacz zdjęcia)

Tym razem w Bełchatowie, w hotelu Wodnik nad zalewem Słok, spotkało się blisko 280 przedstawicieli branży cementowej, wapienniczej i kruszywowej. Przez dwa dni konferencji uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w czterech blokach tematycznych przentujących 25 referatów, debacie poświęconej efektywnemu wykorzystaniu maszyn i urządzeń oraz warsztatach tematycznych dotyczących efektywnej sprzedaży materiałów budowlanych.

Serdecznie dziękujemy Gospodarzowi tegorocznej edycji, firmie CEMEX, za pomoc przy organizacji imprezy. Dziękujemy firmom, instytucjom i stowarzyszeniom, które objęły patronat nad sympozjum: Ministerstwu Gospodarki, Głównemu Geologowi Kraju, Polskiemu Związkowi Producentów Kruszyw, Stowarzyszeniu Kopalń Odkrywkowych, Stowarzyszeniu Przemysłu Wapienniczego, Wyższemu Urzędowi Górniczemu, Katedrze Górnictwa Odkrywkowego AGH, Politechnice Wrocławskiej, oraz partnerowi sympozjum, firmie Thiele.

Dziękujemy Państwu za liczne przybycie i za życzliwą, miłą atmosferę. Zapraszamy już za rok do Krakowa, bowiem Honorowym Gospodarzem przyszłorocznej konferencji zgodział się zostać Kopalnia Wapienia „Czatkowice” należąca do Grupy TAURON.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ