Partner serwisu
28 września 2015

KRUSZGEO z mistrzami

Kategoria: Aktualności

Firma KRUSZGEO – jeden z największych producentów kruszyw w Polsce – nadal będzie wspierać mistrza Polski, siatkarską drużynę Asseco Resovia Rzeszów.

KRUSZGEO z mistrzami

– Do grona sponsorów Asseco Resovii przedsiębiorstwo Kruszgeo S.A. dołączyło w sezonie 2011/2012. Cieszymy się, że właśnie od tego sezonu zaczęło się pasmo sukcesów. Pracownicy Kruszgeo kibicują drużynie nie tylko w Rzeszowie, ale także w meczach wyjazdowych (Lublana, Berlin, PlusLiga w kraju). Jesteśmy dumni z sukcesów Asseco Resovii jako kibice, ale także jako sponsor w kolejnym sezonie 2015/2016 – powiedział Jan Bator, Prezes Kruszgeo S.A. 

– Sponsorowanie przez Kruszgeo naszego klubu ma wymiar nie tylko materialny. Doping barwnej grupy pracowników, która jeździ za naszą drużyną po całej Europie, jest dla nas bardzo ważny i cieszymy się, że oprócz korzyści wizerunkowych dla Kruszgeo, dajemy sporo radości, pewnie też czasem trosk, ale przede wszystkim czujemy, że jesteśmy potrzebni. Dziękujemy! – powiedział Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów.

 

Źródło i fot.: www.assecoresovia.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ