Partner serwisu

Górażdże Budowlaną Marką Roku 2015

Kategoria: Aktualności

Górażdże Cement SA po raz kolejny zostały laureatem rankingu Budowlana Marka Roku 2015 organizowanego przez Instytut ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, lidera badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego.

Górażdże Budowlaną Marką Roku 2015

Wyróżnienia i tytuły „Budowlanej Marki Roku” przyznawane są stabilnym markom, które od lat cieszą się wysoką pozycją i renomą w opinii przedstawicieli firm wykonawczych. Podczas Gali wręczania nagród, która odbyła się 26 czerwca br. w Michałowicach koło Warszawy spółka Górażdże Cement SA została uhonorowana tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015 w kategorii CEMENT.

Firma otrzymała tę nagrodę za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2015 r. Ranking został opracowany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. W uroczystej Gali rozdania nagród uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów.

Źródło i fot.: www.gorazdze.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ