Partner serwisu
17 kwietnia 2015

Targi INTERMASZ już za 3 tygodnie

Kategoria: Aktualności

Już 6 maja, w Poznaniu, rozpocznie się najważniejsze spotkanie biznesowe sektora infrastrukturalnego. Targi INTERMASZ będą w tym roku największym tego typu wydarzeniem w Polsce. Co nowego zobaczymy na stoiskach wystawców, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy targów?

Targi INTERMASZ już za 3 tygodnie

INTERMASZ areną polskich premier światowych marek

Na najbliższym INTERMASZU będziemy mogli zobaczyć aż 16 absolutnych rynkowych debiutów. Całkowicie nowe modele maszyn zaprezentują m.in.: Bergerat Monnoyeur, Camoplast Solideal, CNH, EWPA, Grausch i Grausch, HKL Baumaschinen, Intramex Valuepart, Ramec Oy, Wacker Neuson oraz ZREMB. Podczas targów, zaprezentowanych zostanie blisko 100 nowych propozycji produktowych, a spośród nich aż 7 nagrodzonych zostało Złotym Medalem MTP za innowacyjność.

Do których segmentów Branży trafią pieniądze z Unii?

Takie pytanie będzie można zadać przedstawicielom najważniejszych urzędów oraz przedsiębiorstw operujących w sektorze infrastrukturalnym, którzy wezmą udział w Kongresie Infrastruktury Transportowej. Dwudniowy cykl wykładów dotyczyć będzie efektywnego wykorzystania przyznanych nam środków finansowych z Unii Europejskiej na dalszy rozwój infrastrukturalny Polski, a także najważniejszej problematyki branży budownictwa infrastrukturalnego. Udział w Kongresie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę mtp24.pl, a dodatkowo otrzymamy także bezpłatne zaproszenie do zwiedzania targów.

Używane maszyny wprost od dystrybutora

Sprawdzone i technicznie sprawne maszyny i urządzenia w najniższej cenie rynkowej? Tylko podczas targów INTERMASZ. Tak, tu nie tylko znajdziesz te nowe, ale też używane maszyny w Outlecie Maszyn Używanych. Porównaj propozycje wielu marek w jednym miejscu i czasie i wybierz coś dla siebie. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby z targów pełnych nowości „wyjechać” używanym sprzętem w dobrej cenie.

Kto ujarzmi moc maszyn?

Operator maszyn, rzecz jasna, ale który z nich będzie najlepszy? Tego dowiemy się w piątek oraz sobotę (8 – 9 maja podczas konkursu Pogromcy Maszyn. Przed nami dwa Finały Dnia, do których awansują zawodnicy mający na koncie najwięcej punktów z eliminacji – a te odbędą się na stoiskach partnerów konkurs. Na finalistów czekają atrakcyjne i wartościowe nagrody, ale najbardziej „obłowi” się Pogromca Maszyn.

INTERMASZ 2015. Moc atrakcji. Poznań, 6-9 maja 2015. 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ