Partner serwisu
02 lutego 2015

STRABAG z tytułem dla najlepszego pracodawcy w budownictwie

Kategoria: Aktualności

Polski Związek Pracodawców Budownictwa przyznał spółce STRABAG tytuł ”Pracodawcy Roku 2013 w Budownictwie”.  Celem konkursu było wyłonienie pracodawcy wyróżniającego się dużymi osiągnięciami w zarządzaniu firmą oraz rzetelnością i wiarygodnością w zawodzie. Spółka STRABAG okazała się być najlepsza w grupie dużych firm.

STRABAG z tytułem dla najlepszego pracodawcy w budownictwie

Tytuł Pracodawcy Roku 2013 firma uzyskała w szczególności za stosowanie najnowszych technologii w zakresie oferowanych usług, wysoką jakość funkcjonowania przedsiębiorstwa, szczególne działania w zakresie zabezpieczenia flory i fauny w warunkach infrastruktury drogowej, dbałość o zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników oraz zapewnienie ich równego i sprawiedliwego traktowania.

- To dla nas cenna nagroda i odbieram ją z prawdziwą radością. Rozwijanie i wdrażanie nowoczesnych technologii oraz działania prowadzące do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju są naszymi priorytetami. Mamy do dyspozycji know-how, technologie i doświadczenie wszystkich wyspecjalizowanych spółek koncernowych. W Polsce realizujemy około 600 projektów rocznie, a jako Koncern 15 tysięcy na całym świecie. Sukces jest efektem naszej wspólnej pracy, zaangażowania, rozwijania wiedzy i umiejętności 5 tysięcy osób w Polsce i 73 tysięcy na świecie. Nagroda Pracodawcy Roku 2013 w Budownictwie jest uhonorowaniem prowadzonych przez nas działań ukierunkowanych na rozwój naszych Pracowników, a jednocześnie motywacją do dalszego doskonalenia procesów zarządzania - mówi Alfred Watzl, członek zarządu STRABAG Sp. z o.o.

- Wiemy, że dzięki działaniom zgodnym ze strategią TEAMS WORK. wspólnie tworzymy niepowtarzalną kulturę organizacyjną STRABAG. Jej podstawą jest partnerstwo oparte na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku, zaangażowanie i otwartość na tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Wyróżnienie Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy w dobrym kierunku – podsumowuje Wojciech Trojanowski, członek zarządu STRABAG Sp. z o.o.

źródło i fot.: STRABAG

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ