Partner serwisu

Maciej Marciniak Prezesem SPBT

Kategoria: Aktualności

Maciej Marciniak, prezes zarządu i dyrektor zarządzający Górażdże Beton sp. z o. o objął stanowisko p.o. Prezesa Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce.

 

Maciej Marciniak Prezesem SPBT

Założone w 1999 roku stowarzyszenie jest organizacją zrzeszającą producentów betonu towarowego oraz firmy z zaplecza technicznego i technologicznego branży. Celem działalności SPBT jest m.in. integracja środowiska i budowanie platformy wymiany doświadczeń między członkami, działanie na rzecz rozwoju polskiej normalizacji, certyfikacji i legislacji w zakresie betonu towarowego, podnoszenie poziomu wytwórstwa poprzez wskazywanie liderów Znaku Jakości "Dobry Beton" oraz współpraca z pokrewnymi organizacjami zagranicznymi, szczególnie z ERMCO (Europejską Organizacją Betonu Towarowego). Kierunki działalności Stowarzyszenia wytyczają jego członkowie, a nad ich koordynacją czuwa siedmioosobowy Zarząd.

Maciej Marciniak jest absolwentem Wydziału Architektury i Budownictwa Politechniki Śląskiej, posiada dyplom INSEAD. Od lat osiemdziesiątych związany z wykonawstwem robót budowlanych w Polsce i za granicą; od roku 1997 zajmuje kierownicze stanowiska w branży betonu towarowego, cementu i prefabrykacji. Funkcję prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego Górażdże Beton pełni od 2012 roku. Na stanowisko Prezesa Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce został powołany uchwałą Zarządu SPBT z 29 sierpnia br.

 

Źródło: Grupa Górażdże

Fot. SPBT

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ