Partner serwisu
26 marca 2024

Cementownia Rudniki z tytułem „Dobrej Firmy 2024”

Kategoria: Aktualności

Zakład Cementownia Rudniki Cemex Polska został uhonorowany w kategorii „Najlepszy inwestor i firma wspierająca inwestycje” przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w Polsce. Firma otrzymała prestiżowy tytuł „Dobrej Firmy 2024” oraz statuetkę Zielonego Niedźwiedzia.

Cementownia Rudniki z tytułem „Dobrej Firmy 2024”

14 marca br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, odbył się już czwarty finał konkursu „Dobra Firma”, którego organizatorem jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w Polsce. Zakład Cementownia Rudniki Cemex Polska otrzymał nagrodę „Dobra Firma 2024” w kategorii „Najlepszy inwestor i firma wspierająca inwestycje”.

Podczas uroczystej gali, Piotr Bąbelewski – Dyrektor Cementowni Rudniki odebrał statuetkę Zielonego Niedźwiedzia przyznaną zakładowi produkcyjnemu Cemex w Rudnikach. Dziękując za wyróżnienie, Dyrektor podkreślił znaczenie poczynionych inwestycji w ostatnich latach szczególnie  w obszarze przedsięwzięć mających na celu zmniejszenie   śladu węglowego Zakładu. Wspomniał o modernizacji pieca w roku 2019 jako najbardziej znaczącego przedsięwzięcia na przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich lat, które dało Cementowni jeden z najniższych na świecie wskaźników jednostkowej emisji dwutlenku węgla na tonę cementu w branży oraz w grupie Cemex na świecie.

Cementownia Rudniki została zgłoszona do konkursu przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Częstochowa.

O konkursie

Konkurs organizowany jest od 2020 roku przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w Polsce dla Małych, Średnich i Dużych Przedsiębiorstw. Nagrody przyznawane są wyróżniającym się innowatorom, inwestorom, pracodawcom i najbardziej efektywnym przedsiębiorstwom.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ