Partner serwisu
11 sierpnia 2014

CEMEX z godłem Konsumencki Lider Jakości 2014

Kategoria: Aktualności

Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2014 w kategorii „Cement” otrzymała firma CEMEX Polska. O przyznaniu złotego znaku zdecydował przede wszystkim bardzo korzystny stosunek jakości do ceny produktów,
ich trwałość i solidność oraz ogólna pozytywna opinia klientów.

CEMEX z godłem Konsumencki Lider Jakości 2014

Face to face i online

W programie zastosowano badania kwestionariuszowe „face to face” oraz przeprowadzone za pośrednictwem kanału online. W wynikach ankiet zidentyfikowano dwa obszary tematyczne: stopień rozpoznawalności produktów i usług (wskaźnik świadomości marki) oraz poziom lojalności wobec producentów i usługodawców.

O nagrodzie
Konsumencki Lider Jakości 2014 to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, firm dostępnych na polskim rynku. W każdej kategorii przyznawane są złoty, srebrnyi brązowy medal, które odzwierciedlają pozycję marki wobec konkurentów branżowych. Program organizuje Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.Prace związane z przygotowaniem i realizacją badań konsumenckich w ramach programu powierzone zostały Uniwersytetowi Jagiellońskiemu w Krakowie.

Nagrodzona Złotym Godłem firma CEMEX Polska oferuje szeroką gamę cementów najwyższej jakości, produkowanych
w swoich cementowniach. Dysponuje doskonale wyposażonymi laboratoriami, które w połączeniu z bogatym doświadczeniem ich pracowników,  pozwalają zapewnić klientom CEMEX profesjonalne usługi doradcze w zakresie optymalnego zastosowania produktów.

Źródło o fit. CEMEX Polska

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ