Partner serwisu
25 maja 2023

Piotr Popa z Grupy Żywiec weźmie udział w I debacie

Kategoria: II Forum Zielonego Przemysłu

Piotr Popa, ekspert ds. public affairs w Grupie Żywiec, weźmie udział w debacie "Najnowsze trendy transformacji energetycznej w przemyśle w Polsce i Europie" podczas 1 dnia Forum Zielonego Przemysłu.

 

Piotr Popa

Ekspert ds. public affairs, Grupa Żywiec

 

Ekspert ds. public affairs w Grupie Żywiec S.A. Ponad 15-letnie doświadczenie w komunikacji, w tym komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Były ekspert ds. regulacyjnych w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Wieloletni rzecznik Ministerstwa Rozwoju, kierował również Biurem Ministra. Doskonała znajomość funkcjonowania administracji publicznej i samorządowej. Specjalizuje się public affairs oraz w komunikacji kryzysowej. Dotychczasowe projekty kryzysowe i regulacyjne obejmowały sektor finansowy, branżę opakowań, sektor budowlany oraz gospodarkę odpadami.

***

II Forum Zielonego Przemysłu odbędzie się 5-6 czerwca w hotelu Vienna House w Katowicach. Organizatorem wydarzenia jest firma BMP, wydawca m.in. magazynów „Energetyka Cieplna i Zawodowa” oraz „Chemia Przemysłowa”. Rolę Honorowego Gospodarza pełni Dalkia Polska.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ