Partner serwisu
01 lipca 2021

NOWOCZESNE KOPALNIE ŻWIRU I PIASKU. Edycja trzynasta, ale nie pechowa

Kategoria: XIII Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, Sulisław

Czym żyją kopalnie, przegląd trendów, nowości na rynku maszyn i urządzeń, aktualne kwestie prawne  – m.in. takie zagadnienia są przedmiotem obrad XIII Konferencji Naukowo-Technicznej Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku 2021, która obywa się właśnie w Pałacu Sulisław.

NOWOCZESNE KOPALNIE ŻWIRU I PIASKU. Edycja trzynasta, ale nie pechowa

Oficjalnego otwarcie konferencji dokonał Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP. Powitał zebranych i przybliżył program wydarzenia — To jest edycja 13, ale nie pechowa, bo w końcu na żywo — mówił i przekazał głos Włodzimierzowi Bemowi, przedstawicielowi Honorowego Gospodarza, z firmy ABET Sp. z o.o. - Zapraszam na jutrzejszą wycieczkę. Firma ABET to producent betonu towarowego. Firma się cały czas rozwija, mamy nowe betoniarnie, więc zapotrzebowanie na kruszywa będzie w naszej firmie rosło – powiedział Włodzimierz Bem, dyrektor kopalni kruszywa naturalnego Żelazna w firmie ABET Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Przemysław Płonka, przekazał na ręce Włodzimierza Bema podziękowania dla firmy ABET, Honorowego Gospodarza konferencji.

Następnie Łukasz Machniak, z Polskiego Związku Producentów Kruszyw, przywitał zebranych w imieniu tego Stowarzyszenia – Konferencje Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Pisku mają szczęście. Odbywają się staconarnie bez żadnej przerwy. Polski Związek Producentów Kruszyw od zawsze był obecny na tej konferencji i zawsze — mam nadzieję — będzie – mówił Łukasz Machniak.

Konferencja jest największym w Polsce spotkaniem producentów kruszyw żwirowo-piaskowych, dostawców sprzętów dla żwirowni i piaskowni oraz firm oferujących różne urządzenia i usługi. Stanowi platformę wymiany doświadczeń i okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych.

W programie wydarzenia są liczne referaty eksperckie, wykład specjalny w ramach Akademii BMP pt.: „Kopalnie odkrywkowe mogą służyć przyrodzie – budujący przykład Wysp Życia w zachodniej Polsce”, który poprowadzi Piotr Chara, prezes Fundacji Zielonej Doliny Odry i Warty.

Organizatorem XIII Konferencji Naukowo-Techniczna Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku 2021 jest BMP, wydawca czasopism branżowych i portali, m.in. „Surowców i maszyn budowlanych” oraz www.kierunekSUROWCE.pl.

Honorowym Gospodarzem wydarzenia jest firma ABET Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu, która powstała w 1992 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja betonu towarowego i dostarczanie go do miejsca wybudowania. Patronat honorowy sprawuje Polski Związek Producentów Kruszyw.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ