Partner serwisu
02 czerwca 2023

Spektakl teatralny ,,Kocie Drogi - ruch drogowy"

Kategoria: Aktualności

31 maja Grupa PBI pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy, Inspektorat w Rzeszowie zorganizowała w Tarnobrzegu spektakl teatralny "Kocie Drogi - ruch drogowy". Dzień Dziecka to znakomita okazja, by zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dzieci, które są pieszymi uczestnikami ruchu drogowego.

Spektakl teatralny ,,Kocie Drogi - ruch drogowy"

W ramach tej niezwykle pożytecznej inicjatywy odbyły się dwa spektakle. Wzięło w nich udział blisko 500 uczniów i przedszkolaków. Udział dzieci w wydarzeniu był powodem promiennego uśmiechu na ich twarzach, jak również ich czynnego zaangażowania w trakcie przedstawienia.
 
Jako firma odpowiedzialna społecznie zależy nam na bezpieczeństwie najmłodszych podczas codziennej drogi do szkoły. Obecnie prowadzimy prace remontowe dróg w Tarnobrzegu. Ulica Kochanowskiego, przy której usytuowane są dwie szkoły i przedszkole, jest jednym z naszych projektów. Uczniowie tych trzech placówek byli naszymi gośćmi.
 
Podczas spektaklu każde dziecko otrzymał specjalne opaski odblaskowe, które mają na celu zwiększenie ich bezpieczeństwa, jako pieszych uczestników ruchu drogowego. Ponadto przekazano także do wszystkich placówek oświatowych w Tarnobrzegu kamizelki odblaskowe, które będą służyć dzieciom i ich opiekunom.
 
Wspieranie lokalnej społeczności i troska o rozwój najmłodszych jest dla Grupy PBI niezwykle istotne. Dlatego w sposób kreatywny kontynuuje zaangażowanie w organizację pożytecznych inicjatyw.

źródło: Grupa PBI
fot. Grupa PBI
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ