Partner serwisu
06 czerwca 2022

Grupa Górażdże Liderem Zrównoważonego Budownictwa

Kategoria: Aktualności

Za konsekwentną realizację strategii redukcji śladu węglowego, w tym rozwój portfolio produktów niskoemisyjnych takich jak ostatnio wdrożony na rynek beton niskoemisyjny EcoCrete® otrzymaliśmy Diament Sustainable Economy w kategorii Lider Zrównoważonego Budownictwa! Kapituła konkursu zwróciła uwagę także na wykorzystanie paliw alternatywnych, efektywną eksploatację zasobów surowcowych oraz inwestowanie w nowe technologie.

Grupa Górażdże Liderem Zrównoważonego Budownictwa

Po raz kolejny nasza innowacyjna mieszanka EcoCrete® została doceniona na rynku. To pokazuje jaką rolę odgrywa dzisiaj „zielone“ budownictwo i jak ważny w tym kontekście staje się nasz beton nowej generacji, który doskonale łączy wysoką jakość z obniżoną emisją dwutelnku węgla powstającego podczas produkcji.

- Cieszymy, że spójność naszej strategii zmierzającej do obniżenia emisji dwutlenku węglu i konsekwencja w jej realizacji została doceniona przez kapitułę konkursową. Nasza nowa linia rozwiązań to jeden z pierwszych kroków w tym kierunku. Każdy element cyklu życia tego produktu uwzględnia dbałośćo środowisko i zasady zrównoważonego rozwoju, w tym ideę gospodarki cyrkularnej. EcoCrete® to nie tylko beton. To beton przyszłych pokoleń – podkreśla Przemysław Malinowski, Dyrektor Zarządzający Górażdże BetonDiamenty Sustainable Economy przyznawane są firmom za ich osiągnięcia w działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz budowania zaangażowania, lojalności i satysfakcji pracowników. Sama statuetka i tytuł Lidera Zrównoważonego Budownictwa natomiast promuje działania prowadzące do rozwoju zrównoważonego budownictwa i przedsiębiorstwa realizujące inwestycje zgodnie z najwyższymi standardami środowiskowymi i społecznymi.

Rozdanie nagród towarzyszyło 2-dniowej konferencji Sustainable Economy Summit skupiającej liderów biznesu wdrażających oraz realizujących cele zrównoważonego rozwoju. Andrzej Losor, Członek Zarządu, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu Grupy Górażdża wziął udział w dwóch panelach: Neutralność klimatyczna w biznesie oraz Zrównoważone Budownictwo.

źródło: www.gorazdze.pl
fot. www.gorazdze.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ