Partner serwisu
10 czerwca 2014

Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku zakończona

Kategoria: VI Konferencja Nowoczesne kopalnie żwiru i piasku

32 stopnie pokazywały termometry przed salą konferencyjną w Tarnowie, gdzie trwała VI edycja konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku. Na szczęście klimatyzacja oraz frekwencja nie zawiodły - w sympozjum uczestniczyło 160 osób.

Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku zakończona

Ponad 160 osób wzięło udział w VI Konferencji Naukowo-Technicznej Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku (10-11 czerwca 2014 r.). Uczestnicy mogli wysłuchać panelu dyskusyjnego, czterech sesji tematycznych i ponad 17 prezentacji poruszających wiele obszarów związanych m.in. z nowoczesną produkcją i innowacyjnymi technologiami urabiania żwiru i piasku, czy sprawnym zarządzaniem zakładem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Jako organizatorzy dziękujemy firmom i osobom zaangażowanym w przygotowanie konferencji: pracownikom CEMEX Polska, zawsze profesjonalnie przygotowanym i zorganizowanym, Aleksandrowi Kabzińskiemu z Polskiego Związku Pracodawców Producentów Kruszyw, od lat wspierającego nasze imprezy. Dziękujemy wykładowcom za ciekawe referaty oraz wszystkim uczestnikom.
Do zobaczenia już za rok!

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ