Partner serwisu
20 kwietnia 2021

Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2021 w kategorii Cement przyznane CEMEX Polska

Kategoria: Aktualności

CEMEX Polska już po raz czwarty został nagrodzony za najwyższą jakość swoich produktów i usług oraz wyróżniony za reputację na rynku cementu w Polsce.

Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2021 w kategorii Cement przyznane CEMEX Polska

Program Konsumencki Lider Jakości 2021

Program stanowi podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich, które w ostatniej XI edycji przeprowadzono na grupie ponad 15 tys. osób. Ich opinie pozwalają wybrać liderów jakości w różnych kategoriach produktowych.

O przyznaniu godła decydowały m.in. takie czynniki jak dostępność produktu, poziom cen, design/wygląd opakowania, jakość oraz doświadczenie rynkowe. Wyniki poszczególnych firm klasyfikują je do otrzymania godła Złotego, Srebrnego lub Brązowego.

CEMEX marką najlepszą pod względem jakości

W kategorii „Cement” respondenci uznali CEMEX za markę najlepszą pod względem jakości, która kojarzona jest z niezawodnością i wytrzymałością. CEMEX był również wymieniany jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii produktowej. Pozwoliło to firmie już po raz czwarty uzyskać najwyższe wyróżnienie.

– Konsumenci, będący bezpośrednimi użytkownikami i nabywcami naszych produktów stanowią wyznacznik wielkości popytu i zadowolenia naszych klientów. Przyznane Złote Godło świadczy o tym, że jako firma nieustannie dążymy we właściwym kierunku. Nasze produkty są postrzegane jako najlepsze na rynku i chcemy, by z roku na rok ich jakość rosła – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego, Członek Zarządu CEMEX Polska.

Program Konsumencki Lider Jakości to inicjatywa redakcji „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Cyklicznie wykonywane badania konsumenckie stanowią uznane źródło informacji o polskim rynku produktów, czynników świadczących o wysokiej jakości poszczególnego asortymentu oraz zmian preferencji konsumentów w kolejnych latach.

źródło: CEMEX Polska / informacja prasowa
fot. CEMEX Polska / informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ