Partner serwisu
13 kwietnia 2021

Rozwój dróg betonowych w Polsce doceniony – CONCRETE ROADS 2022 zawita do Krakowa

Kategoria: Aktualności

W przyszłym roku, w Krakowie, odbędzie się 14 edycja międzynarodowego wydarzenia poświęconego betonowym nawierzchniom drogowym gromadzącego najlepszych ekspertów w tej dziedzinie z całego świata. Współgospodarzem konferencji CONCRETE ROADS 2022, obok europejskiej organizacji EUPave, będzie polskie Stowarzyszenie Producentów Cementu.

Rozwój dróg betonowych w Polsce doceniony – CONCRETE ROADS 2022 zawita do Krakowa

O rozwoju technologii dróg betonowych eksperci z całego świata będę w przyszłym roku dyskutować nad Wisłą. CONCRETE ROADS to największa międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna dotycząca nawierzchni betonowych, w której uczestniczą projektanci, konstruktorzy, wykonawcy, technolodzy, inwestorzy, zarządcy oraz ludzie nauki związani z infrastrukturą drogową z całego świata. Sympozjum odbywa się co cztery lata, a poprzednio miało miejsce w Berlinie. Każda z edycji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się od początku września 2021r.

 

Zapraszamy i zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami znajdującymi się na stronach www.programdobrygospodarz.pl, www.betonowedrogi.com i www.concreteroads2022.com, które pokazują jakie korzyści wynikają z wyboru nawierzchni betonowej dla jej użytkowników.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ