Partner serwisu
30 września 2020

CEMEX Polska wystawcą na 8. Targach CSR

Kategoria: Z życia branży

Największe w Polsce wydarzenie poświęcone odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi odbędzie się w dniach 5-9 października 2020 roku. W tym roku Targi CSR odbędą się w nowej, innowacyjnej formule online. Jednym z wystawców 8. edycji wydarzenia jest CEMEX Polska - czołowy producent cementu, betonu i kruszyw.

CEMEX Polska zaprasza swoich interesariuszy, partnerów społecznych, dziennikarzy oraz wszystkie osoby zainteresowane społeczną odpowiedzialnością firmy do wzięcia udziału w interaktywnym spotkaniu. Prezentacja obejmie Strategię Odpowiedzialnego Biznesu CEMEX oraz przykłady jej wdrożenia. Podczas Targów CSR Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” zaprezentuje swoją działalność oraz projekty zrealizowane dzięki przyznanym grantom.

Mimo nowej, wirtualnej formuły, możliwość dyskusji przy tzw. „Gorących Stolikach” pozostaje bez zmian. CEMEX zachęca do rozmowy i wymiany doświadczeń przy trzech stolikach tematycznych: „Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” – jak zostać partnerem Fundacji?”, „Jak włączyć społeczności lokalne w działania na rzecz planety?” oraz „Jak zachęcić społeczności lokalne do współtworzenia projektów z zakresu zaangażowania społecznego?”.

Stanowisko CEMEX będzie dostępne w dniach 5-9 października 2020 r., natomiast dyskusje przy „Gorących stolikach” odbędą się 5, 7 i 8 października2020 r.

Działania społeczne CEMEX realizowane są zgodnie z Globalną Strategią Zaangażowania Społecznego CEMEX, która integruje działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju ze strategią biznesową firmy, mając na celu stworzenie lepszej przyszłości oraz poprawę jakości życia i dobrostanu interesariuszy firmy. CEMEX angażuje się społecznie w ramach czterech filarów inwestycji społecznych: edukacja i rozwijanie szans na zatrudnienie, zrównoważona i odporna infrastruktura oraz mobilność, innowacje społeczne i środowiskowe oraz przedsiębiorczość a także ochrona środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa.

„Środowisko! Biznesowe i naturalne” – 8. edycja Targów CSR

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce oraz uznane miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących najlepszych praktyk, trendów oraz projektów w obszarze CSR i zrównoważonego rozwoju biznesu, instytucji i organizacji pozarządowych.

Tegoroczne Targi CSR, organizowane pod hasłem „Środowisko! Biznesowe i naturalne”, kierowane są do szerokiego grona odbiorców. Wydarzenie jest adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

W Targach CSR będzie można uczestniczyć za pośrednictwem platformy WebExpo. Część konferencyjna zostanie poświęcona środowisku naturalnemu i ochronie przyrody oraz klimatu. Networking będzie rozwijany w ramach platformy remo.co, która umożliwia spotkanie i rozmowę uczestnikom Targów. Część konferencyjna będzie transmitowana poprzez stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook –

https://www.facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu, kanał YouTube –

https://www.youtube.com/user/ForumOdpBiznesu.

Udział w Targach CSR jest bezpłatny dla zwiedzających. Profile wystawców są udostępnione na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ