Partner serwisu
18 maja 2020

Nie żyje Jan Bator

Kategoria: Z życia branży

Z przykrością informujemy, że nie żyje Jan Bator, wieloletni prezes rzeszowskiego KRUSZGEO.

Nie żyje Jan Bator

Jak informuje rodzina Zmarłego, pogrzeb planowany jest na 19 maja (wtorek) o godzinie 13.00 w Parafii Bożego Ciała i Matki Bożej z Lourdes w Rzeszowie. Po mszy, złożenie do grobu nastąpi na cmentarzu komunalnym Wilkowyja.

Zapamiętamy Jana Batora jako wybitną postać, również jako wieloletniego Przyjaciela naszej redakcji. W 2017 r., podczas organizowanego przez wydawnictwo BMP sympozjum, uhonorowany został statuetką „Klucza Sukcesu”. W laudacji, przygotowanej wówczas przez nieżyjącego już Aleksandra Kabzińskiego, podkreślono, że Jan Bator od ponad 40 lat czynnie działa w branży, od 10 lat zarządzając spółką KRUSZGEO SA, która jest jednym z największych producentów kruszyw w Polsce. „Darzony szacunkiem, darzy szacunkiem swoich podwładnych i współpracowników. Będąc kapitanem firmy, cieszy się ogromnym autorytetem, na co zasłużył wzorową pracą, skromnością i rzetelną wiedzą (...)”.

Widzieliśmy się prawie dokładnie rok temu, podczas kolejnej edycji Konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, tuż przed odejściem Prezesa Batora na zasłużoną emeryturę. Jak zawsze otwarty na współpracę, pełen energii i uśmiechu, z entuzjazmem opowiadał o ukochanej siatkówce…

Takiego Go zapamiętamy…

Redakcja Surowców i Maszyn Budowlanych

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ