Partner serwisu
31 stycznia 2020

O Honorowym Gospodarzu: Grupa Górażdże

Kategoria: XII Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, 22-23 lipca 2020, Słok koło Bełchatowa

Grupa Górażdże, Honorowy Gospodarz XII konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, która odbędzie się 22-23 lipca 2020 w Bełchatowe, to lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Spółką macierzystą Grupy Górażdże jest firma Górażdże Cement SA, największy w kraju producent cementu.  W połowie lat 90. spółka rozpoczęła inwestowanie w przedsiębiorstwa działające na polskim rynku materiałów budowlanych. W efekcie tych działań Górażdże funkcjonują dziś na rynku jako grupa powiązanych kapitałowo spółek zajmujących się kompleksową produkcją cementu, betonu i kruszyw. Działalność Grupy Górażdże obejmuje trzy linie biznesowe: Górażdże Cement, Górażdże Beton, Górażdże Kruszywa.

O Honorowym Gospodarzu: Grupa Górażdże

Spółki Grupy Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.


W 2016 roku wartość obrotów skonsolidowanych Grupy Górażdże wyniosła 1.094 milionów złotych. Spółki Grupy Górażdże zatrudniają około 1200 pracowników.

źródło: www.gorazdze.pl
fot. www.gorazdze.pl
BETOMEX
2021-10-17
Serdeczne gratulacje dla Grupy Górażdże
W zakresie betonu, asfaltu jeżeli chodzi o Staszów i okolice chcielibyśmy także polecić naszą firmę BETOMEX z miasta Staszów woj. Świętokrzyskie. Szczegółowa oferta na https://www.betomex.pl
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ