Partner serwisu
03 grudnia 2019

Doosan realizuje duże zamówienie na ładowarki kołowe dla firmy CEMEX

Kategoria: Aktualności

Doosan Infracore Europe B.V. informuje o dużym zamówieniu na około 100 nowych ładowarek kołowych Doosan złożonym przez firmę CEMEX, jednego z wiodących na świecie producentów materiałów budowlanych.

Doosan realizuje duże zamówienie na ładowarki kołowe dla firmy CEMEX

Zgodnie z nową umową firma Doosan została wyłącznym dostawcą nowych ładowarek kołowych dla wszystkich europejskich oddziałów CEMEX mieszczących się we Francji, Anglii, Niemczech, Polsce, Czechach i Hiszpanii.

Komentując zamówienie CEMEX, Gilles Bendaoud, Wice Prezydent odpowiedzialny za Sprzedż i Marketing, Doosan Infracore Europe B.V., powiedział: „Z przyjemnością finalizujemy umowę z CEMEX na dostawę nowych ładowarek kołowych dla oddziałów CEMEX w Europie. Doceniamy zaufanie, jakim firma CEMEX obdarzyła firmę Doosan – jednego z wiodących na świecie producentów maszyn wydobywczych i budowlanych – oraz gamy ładowarek kołowych Doosan. Celem firmy Doosan jest nawiązanie długoterminowej współpracy z firmą CEMEX w zakresie maszyn budowlanych”.

Nowa umowa z firmą CEMEX obejmuje ładowarki kołowe Doosan z łyżkami o pojemności od 2,2 do 6,0 m³, zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach związanych z przenoszeniem materiału i załadunkiem.

Pierwsza ładowarka kołowa – DL550-5 – została niedawno dostarczona do La Ventrouze we Francji, pierwszego zakładu produkcyjnego CEMEX gotowego na przyjęcie nowych maszyn. Kierownik zakładu, Romain Legrand, i jego zespół (na zdjęciu) powitali nową ładowarkę DL550-5, która natychmiast rozpoczęła pracę na miejscu.

Nowe relacje z Grupą Doosan stanowią część strategii CEMEX, której celem jest zmniejszenie kosztów poprzez zmianę tradycyjnych metod pracy i opracowywanie nowych rozwiązań.

CEMEX to globalna firma zajmująca się produkcją materiałów budowlanych, dostarczająca wysokiej jakości produkty i usługi. CEMEX może się pochwalić bogatą historią zwiększania wartości dodanej tych, którym służy poprzez innowacyjne rozwiązania budowlane, ciągłe doskonalenie oraz wysiłki mające na celu promowanie zrównoważonej przyszłości.

Grupa Doosan – założona w 1896 roku – w ciągu wielu lat działalności stała się globalnym liderem w zakresie wspierania infrastruktury biznesowej. Doosan zatrudnia 37 900 pracowników w 37 krajach i posiada 56 spółek zależnych oraz 3700 dystrybutorów na całym świecie, a jej obroty w 2018 roku sięgnęły 20 miliardów dolarów.

Doosan jest numerem jeden w zakresie budownictwa instalacji do odsalania wody, produkcji kotłów odzyskowych i wytwarzania produktów do procesów chemicznych, to także jeden z wiodących na świecie producentów maszyn wydobywczych i budowlanych oraz globalny lider w zakresie maszyn kompaktowych.

Więcej informacji na temat sprzętu budowlanego firmy Doosan można znaleźć na stronie: www.doosanequipment.eu

Więcej informacji na temat firmy CEMEX znajduje się na stronie www.cemex.com

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ