Partner serwisu
18 stycznia 2019

Dressta – fedrujemy w każdych warunkach

Kategoria: XI Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku

W pierwszy dzień konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku 2019 (22.05.2019 r., Rzeszów) odbędzie się wycieczka do zakładu produkcyjnego Liugong Dressta Machinery. Zobacz, czym zajmuje się firma ze Stalowej Woli.

Dressta – fedrujemy w każdych warunkach

Prace w górnictwie to prace w ciężkich warunkach, kopalnie potrzebują więc profesjonalnego dostawcy maszyn realizujących trudne zadania wydobywcze i pomocnicze. W górnictwie kluczowe znaczenie mają także bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne. Wydajność i minimalne czasy przestoju są również istotne, ale zależą one od solidnego sprzętu, który z reguły eksploatowany jest w ruchu ciągłym.

Spycharki gąsienicowe marki DRESSTA o dużej i średniej mocy silnika dowiodły swojej skuteczności w największych kopalniach odkrywkowych w Polsce i na świecie.


Zalety użytkowe spycharek w wersji dla górnictwa:
• Unikalny dwubiegowy mechanizm skrętu umożliwiający wykonywanie łagodnych skrętów z za chowaniem pełnej mocy na obu gąsienicach oraz zwrotów w miejscu.
• Najlepsza w swojej klasie siła uciągu maszyny, która w połączeniu z lemieszami o dużej pojemności pozwala urabiać większą ilość materiału na godzinę przy niższym koszcie jednostkowym.
• Ergonomiczne dźwignie sterujące jazdą spycharki i jej układem roboczym (joysticki) umożliwiają precyzyjne i przewidywalne przemieszczanie urobku.
• Bezkonkurencyjna wydajność zrywania przy najlepszym w swojej klasie parametrze zagłębienia zęba/zębów w gruncie. Dzięki temu uzyskuje się szybkie odspajanie nawet najtwardszych minerałów.
• Wytrzymała konstrukcja podwozia wraz z zawieszonymi wahliwie ramami trakcyjnymi oraz różnymi szerokościami płyt gąsienicowych pozwala na pracę w każdych warunkach eksploatacji.
• Modularna konstrukcja spycharki pozwala na łatwą i szybką wymianę podzespołów.
• Prostota i łatwość codziennej obsługi technicznej maszyny z poziomu gruntu
• Technologia Trimble Ready

Duże spycharki gąsienicowe DRESSTA TD-25 i TD- 40 posiadają optymalną konstrukcję do wykonywania ciężkich prac w górnictwie, a wysoki współczynnik mocy silnika do masy maszyny zapewnia im osiąganie wysokiej wydajności. Średniej wielkości spycharki gąsienicowe DRESSTA TD-15 i TD-20 doskonale sprawdzają się w kopalniach odkrywkowych w szerokim zakresie prac pomocniczych, w tym w remontach i konserwacji wewnętrznych dróg zakładowych, które ulegają uszkodzeniu w wyniku przejazdu ciężkich wozideł.


Przystosowane do prac w ciężkich warunkach
Praca w górnictwie odkrywkowym i skalnym wymaga solidnych maszyn. Kopalnie odkrywkowe i skalne to bardzo wymagające środowiska pracy. Eksploatowane w nich spycharki gąsienicowe powinny:

• urabiać duże ilości pozyskiwanego minerału,
• pracować bez nieplanowanych przestojów w ruchu ciągłym,
• być odpowiednio wyposażone do pracy w trudnych warunkach roboczych i zapylonym środowisku.


Dlatego racjonalnym wyborem są spycharki gąsienicowe marki DRESSTA.


Szybka dostawa
Globalne centra dystrybucji części zamiennych do spycharek gąsienicowych marki DRESSTA zapewniają nie tylko szybką dostawę, ale także umożliwiają ich łatwe zamawianie. Maszyny z logo DRESSTA dostarczane są klientom na bardzo dogodnych warunkach gwarancyjnych. Dbamy również o system gwarancji technicznej obsługi posprzedażowej oferowanej przez przeszkolonych przez
nas przedstawicieli serwisowych lub mechaników. Spycharki gąsienicowe dostarczamy na cały świat poprzez rozwiniętą sieć niezależnych dystrybutorów. Jesteśmy tak samo zaangażowani w sprawy branży, jak jej klienci.

źródło: DRESSTA
fot. DRESSTA
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ