Partner serwisu
11 stycznia 2019

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku 2019? Poznaj 5 powodów

Kategoria: XI Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku

Jest co najmniej 5 powodów, dla których warto wziąć udział w konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku (22-24.05.2019 r., hotel Rzeszów). Koniecznie przeczytaj, co zaplanowaliśmy w tym roku.

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku 2019? Poznaj 5 powodów

1) To jedyna w Polsce konferencja dedykowana wyłącznie producentom kruszyw żwirowo-piaskowych, dostarczycieli sprzętów dla żwirowni i piaskowni. Firmy obecne na konferencji przedstawią najnowocześniejsze rozwiązania techniczno-technologiczne i mogą pomóc w optymalizacji Twoich działań.

2) Podczas konferencji masz możliwość zawarcia wielu wartościowych kontaktów. Jeśli na rozmowie z kimś zależy Ci szczególnie, możesz umówić się na indywidualne spotkanie dzięki platformie B2B.

3) Wydobywanie kopalin na terenie obszarów chronionych, innowacyjne technologie przeróbki i uszlachetniania kruszyw, sytuacja na rynku cen energii elektrycznej. Co przyniesie przyszłość? Najważniejsze tematy dla branży podajemy w ciekawy i lekki sposób. Z nami nie ma nudy! Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

4) Nie tylko teoria! Dwie interesujące wycieczki techniczne – do kopalni Czarna Sędziszowska należąca do KRUSZGEO S.A i zakładu produkcyjnego LIU GONG Dressta Machinery Sp. z o.o., producenta pięciu linii produktowych: spycharek gąsienicowych, układarek rur, ładowarek kołowych, kompaktorów oraz przesuwarek taśmociągów.

5) To już 11 edycja. Konferencja cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem odbiorców. Dziękujemy i zapraszamy już 22-24 maja do hotelu Rzeszów. Honorowym gospodarzem tej edycji konferencji została firma KRUSZGEO S.A.

fot. KRUSZGEO S.A
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ