Partner serwisu
03 października 2017

Wiceprezes LiuGong Dressta Machinery: Koncern bardzo poważnie traktuje Polskę

Kategoria: Z życia branży

- To nie jest inwestycja jednorazowa. Od lat inwestujemy w zakład w Stalowej Woli i zamierzamy to kontynuować - mówi Hou Yubo, Wiceprezes LiuGong Dressta Machinery.

Wiceprezes LiuGong Dressta Machinery: Koncern bardzo poważnie traktuje Polskę

Przypomnijmy, że 27 września  w Warszawie otworzono europejską siedzibę firmy, a dzień później w Stalowej Woli zainaugurowano działalność Regionalnego Centrum Dystrybucji Części Zamiennych i uruchomiono nową linię produkcyjną.

Europejska Centrala Regionalna LiuGong w Warszawie ma za zadanie wspierać rozwój działalności firmy na rynku europejskim. Otwarta właśnie Centrala będzie wzmacniać obecność chińskiej korporacji na starym kontynencie, jak również gromadzić w jednym miejscu kluczowych dla firmy specjalistów, by zapewnić jak najlepsze wsparcie klientów i regionalnych dystrybutorów maszyn produkowanych w zakładach LiuGong Dressta Machinery w Stalowej Woli. Centrala w Warszawie będzie koncentrować się na sprzedaży oraz na marketingu we wszystkich regionach Europy, będąc zarazem ważnym centrum globalnego wsparcia dla klientów LiuGong.

Uroczyste otwarcie nowej siedziby LiuGong w Polsce swoją obecnością uświetnił Pan Xu Jian, Ambasador Chin w Polsce, który w przemówieniu podkreślał ogromną rolę Polski, jako kraju leżącego na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku, oraz wyraził zadowolenie ze współpracy gospodarczej między Polską a Chinami, która dynamicznie rozwija się między innymi dzięki takim inwestycjom, jak europejska siedziba LiuGong otwarta w Warszawie, czy nowe inwestycje korporacji w Stalowej Woli. W spotkaniu w warszawskiej siedzibie firmy uczestniczyli również Prezes LiuGong, Pan Huang Haibo oraz Wiceminister Rozwoju Pan Jerzy Kwieciński, poseł na Sejm RP Pan Rafał Weber oraz Prezydent Stalowej Woli Pan Lucjusz Nadbereżny.

Ponieważ nasz biznes jest lokalny musimy rozumieć potrzeby naszych klientów. Odpowiadać na nie i reagować od razu. Chcemy być tam, gdzie oni, żyć tym czym oni żyją i pracować w ich miejscu pracy. Dzięki naszej Regionalnej Centrali, będziemy bliżej dostawców i klientów, dostarczając im w krótkim czasie wszystko, czego potrzebują. Nowa Regionalna Centrala LiuGong w Warszawie przyczyni się do wzrostu LiuGong Europe poprzez umiejscowienie kluczowego personelu w centralnym punkcie Europy - mówi Howard Dale, przewodniczący LiuGong Dressta Machinery.

To nie jest inwestycja jednorazowa. Od lat inwestujemy w zakład w Stalowej Woli i zamierzamy to kontynuować. Chcę podkreślić, że otwierając nowe inwestycje, takie jak Europejskie Centrum Badawczo-Rozwojowe potwierdzamy nasze zaangażowanie i pokazujemy, że koncern LiuGong bardzo poważnie traktuje Polskę -  podkreśla Hou Yubo, Wiceprezes LiuGong Dressta Machinery.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ