Partner serwisu
16 czerwca 2016

Betony, kruszywa i cement LafargeHolcim na Euro 2016

Kategoria: Kruszywa

LafargeHolcim oficjalnie zgłasza gotowość do udziału w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2016. Firma wprowadziła swoje doświadczenie w dziedzinie budowy stadionów na murawy siedmiu spośród dziesięciu obiektów, w tym czterech całkowicie nowatorskich pod względem realizacji.

Betony, kruszywa i cement LafargeHolcim na Euro 2016

LafargeHolcim dostarczyła materiały budowlane – beton, cement, kruszywa i piasek – do siedmiu stadionów we Francji, na których rozegrane zostanie 36 meczów Euro 2016: Vélodrome w Marsylii, Parc Olympique Lyonnais w Lyonie, Allianz Riviera w Nicei, Stadion im. Geoffroya Guicharda w Saint-Étienne.

Obiekty te albo wzniesiono specjalnie z uwagi na mistrzostwa, albo je przebudowano, by spełniały najwyższe standardy architektury stadionowej Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA), z zastosowaniem szerokiej gamy rozwiązań materiałowych koncernu LafargeHolcim.

Te najnowocześniejsze areny, których rola nie ogranicza się tylko do funkcji świątyni sportu i pomnika architekturalnej biegłości, oferują szereg udogodnień, takich jak dostępność sygnału WiFi oraz 4G, umożliwiając kibicom sportowym XXI wieku jeszcze pilniejsze śledzenie wydarzeń.

Źródło: materiały prasowe

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ