Partner serwisu
18 maja 2016

Gdzie zobaczysz kruszarkę stożkową Trio TP260?

Kategoria: Aktualności

Połączenie wysokiej siły zgniatania, wysokiego skoku i wysokiego obrotu z przerobem dochodzącym do 260 ton/godz. Na targach Autostrada firma Weir Minerals zaprasza do Hali E na stoisko E38, gdzie będzie prezentować kruszarkę stożkową Trio TP260.

Gdzie zobaczysz kruszarkę stożkową Trio TP260?

Prezentowana kruszarka zapewnia wysoką wydajność, która maksymalizuje wartość zwrotu inwestycji klienta. Dodatkowo jej zwarta konstrukcja pozwala na wysoką mobilność, bez strat na elastyczności i wydajności.

Model Trio TP260, wyposażony w ostry kąt w komorze kruszenia, duży skok kruszenia i zoptymalizowaną prędkość,  dostarcza drobniejszy produkt w procesie rozdrabniania międzycząsteczkowego.

Elastyczność tej kruszarki wynika z tego, że po zamontowaniu jej w odpowiedniej komorze kruszenia można ją zastosować w roli zarówno kruszarki drugiego, jak i trzeciego stopnia.

Oferując pełny zakres opcji automatyki, które spełniają najwyższe standardy projektowe i produkcyjne firmy Weir Minerals, kruszarka TP260 – najmniejsza z kruszarek stożkowych w ofercie firmy Weir Minerals – nadaje się do wykorzystania w najbardziej wymagających zastosowaniach przerobu kruszyw budowlanych lub kruszonej rudy.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ