Partner serwisu
05 maja 2016

Wystartowały Mistrzostwa Kadry BHP

Kategoria: Bezpieczeństwo

W tym roku już po raz drugi, Koalicja Bezpieczni w Pracy organizuje ogólnopolski konkurs wiedzy dla pracowników służby BHP, przedstawicieli środowisk akademickich oraz pasjonatów. Pierwszy etap Mistrzostw trwa od 4 do 18 maja, a na uczestników, oprócz zaszczytnego tytułu Mistrza Kadry BHP, czekają nagrody.

Wystartowały Mistrzostwa Kadry BHP

Cel

Celem konkursu jest sprawdzenie poziomu wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w Polsce oraz uaktualnienie prestiżowego rankingu specjalistów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Inicjatywa Koalicji to także okazja do wymiany doświadczeń i integracji środowiska służby BHP.

Struktura

Mistrzostwa Kadry BHP  składają się z dwóch etapów. Pierwszy trwa od 4 do 18 maja 2016 r. W tym czasie na stronie internetowej Koalicji Bezpieczni w Pracy (www.bezpieczniwpracy.pl/mistrzostwa) dostępny jest  test zawierający 30 pytań jednokrotnego wyboru.  Trzydzieści osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, zostanie zakwalifikowanych do finału, który wyłoni ostatecznych zwycięzców. Każdy uczestnik może tylko raz przystąpić do wypełniania testu. Za każdą poprawną odpowiedź przyznawany będzie punkt, brak odpowiedzi nie będzie punktowany, a za niepoprawną odpowiedź uczestnik otrzyma punkt ujemny.

Drugi etap

Drugi etap konkursu odbędzie się w dniach od  23 do 30 maja 2016. Tu również będzie test wiedzy on-line (20 pytań jednokrotnego wyboru) oraz studium przypadku, którego rozwiązanie oceniać będzie Komisja Konkursowa. Laureaci zostaną wyłonieni spośród osób, które zdobędą największą liczbę punktów, sumują się na nią poprawne odpowiedzi z testu etapu II  (40 proc. oceny całościowej) oraz punkty przyznane przez Komisję Konkursową za rozwiązanie case study (60 proc. oceny całościowej).  

Zwycięzcy  Mistrzostw Kadry BHP  zostaną ogłoszeni 9 czerwca 2016 roku podczas uroczystej gali w Warszawie.

 

Źródło i fot.: informacja prasowa FleishmanHillard

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ