Partner serwisu

Wytwórnie LafargeHolcim produkują „Dobry Beton”

Kategoria: Aktualności

Cztery wytwórnie betonu firmy LafargeHolcim otrzymały Znak Jakości „Dobry Beton”. Wyróżnienia przyznało Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego podczas finałowej gali XIII edycji kampanii Znak Jakości „Dobry Beton”.

Wytwórnie LafargeHolcim produkują „Dobry Beton”

Stowarzyszenie Producentów Betonu Towarowego w Polsce od trzynastu lat przyznaje producentom betonu Znak Jakości „Dobry Beton”. Otrzymują go firmy, które spełniają najwyższe standardy w zakresie szeroko rozumianej produkcji betonu, obsługi klienta i ochrony środowiska naturalnego. Wytwórnie poddawane są kilkuetapowej procedurze kwalifikacyjnej, która rozpoczyna się od samooceny zakładu. Oceniane są także przez niezależnego audytora, a następnie nominowane przez Kapitułę Znaku Jakości, składającą się z uznanych autorytetów świata nauki i biznesu.

W tym roku aż cztery zakłady LafargeHolcim pozytywnie przeszły wielostopniową weryfikację i otrzymały prawo posługiwania się Znakiem Jakości „Dobry Beton”. Są to wytwórnie: Tczew, Chojna, Gorzów Wlkp.-Zawiercie oraz Świętochłowice-Lipiny.

– Znak „Dobry Beton” przyznany wytwórniom LafargeHolcim to dowód na nasze niesłabnące starania, by dostarczyć klientom produkt o najwyższej jakości. Beton towarowy, który produkują nasze wytwórnie jest efektem wytężonej pracy wielu specjalistów. To także dbałość o urządzenia, które pracują w naszych zakładach i o wysoką jakość składników betonowej mieszanki. Dlatego z pełnym zaufaniem przechodziliśmy przez kolejne etapy kwalifikacyjne certyfikacji prowadzonej przez SPBT – podkreśla Janusz Miłuch, Dyrektor Generalny, Segment Budynków i Infrastruktury w LafargeHolcim w Polsce.

Przedstawiciele zakładów LafargeHolcim odebrali certyfikaty podczas finałowej gali XIII edycji kampanii Znak Jakości „Dobry Beton”, która odbyła się w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie 3 marca 2016 r.

 

Fot.: LafargeHolcim

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ