Partner serwisu
16 października 2023

Równiarki sterowanie joystickami

Kategoria: Maszyny i urządzenia

Najnowocześniejsza technologia

konstrukcja lemiesza CASE maksymalizuje możliwości jego kontroli, a zabudowany szczelnie wieniec obrotu o niskim współczynniku tarcia, osadzony na łożysku wałeczkowym, zapewnia płynny moment obrotowy bez szarpnięć. Taka konstrukcja wymaga mniej punktów smarowania, co skraca czas konserwacji i eliminuje konieczność okresowej wymiany wkładek ciernych – zmniejszając koszty dla klienta. Rama lemiesza w kształcie litery A praktycznie eliminuje naprężenia boczne w pozycji przesuniętej. Siodło środkowe można ustawić hydraulicznie w pięciu różnych położeniach. Operator jest wstanie obrócić lemiesz o ponad 90° po obu stronach maszyny, bez żadnych mechanicznych przeszkód. Profil lemiesza o promieniu zacieśniającym się zmniejsza wymaganą siłę pociągową i poprawia rolowanie materiału w przejazdach wykańczających. Wszystkie równiarki CASE serii C można fabrycznie przygotować do montażu najczęściej spotykanych systemów sterowania lemieszem. Równiarka może być dostarczona do klienta w konfiguracji plug-and-play, umożliwiającej szybką instalację systemów sterowania maszyną 2D i 3D. Te automatyczne systemy sterowania lemieszem pozwalają nawet najbardziej niedoświadczonym operatorom osiągać jeszcze wyższą produktywność i bardziej równomierną wydajność.


Komfort operatora

Maszyny posiadają montowaną na tylnej ramie, niskoprofilową kabinę, zgodną z wymogami bezpieczeństwa ROPS/FOPS, wyposażoną w  podgrzewany i amortyzowany pneumatycznie fotel, która zapewnia operatorowi najlepszy w swojej klasie poziom komfortu i widoczności, a jednocześnie zmniejsza całkowity wysokość maszyny, co pozwala uniknąć problemów związanych z transportem. Szerokie, barwione szyby gwarantują doskonały widok wokół maszyny, a operator w pozycji siedzącej ma pełny widok na lemiesz. Kamera cofania zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy na wstecznym biegu, zmniejszając konieczność ciągłego obracania się operatora podczas pracy.

Większa dyspozycyjność i pewność klientów dzięki rozwiązaniom serwisowym CASE®

Aby jeszcze bardziej zwiększyć produktywność, rentowność i czas pracy zmodernizowanych modeli 836C i 856C, firma CASE oferuje szereg powiązanych i niepowiązanych usług posprzedażnych (CASE Service Solutions), które wspierają doświadczenie klientów związane z maszynami CASE. CASE SiteWatchTM to kompleksowe narzędzie do zarządzania flotą, które umożliwia geolokalizację maszyn, zapewnia bezpieczeństwo floty za pomocą wirtualnych ogrodzeń (geo-fencing), przekazuje alerty o nieautoryzowanym użyciu oraz generuje modyfikowalne raporty. Obejmują one kluczowe wskaźniki wydajności (KPI), takie jak zużycie paliwa, stopień wykorzystania oraz godziny pracy i przestoju maszyny, dzięki czemu można monitorować oraz optymalizować produktywność i rentowność. Dane są łatwo dostępne za pośrednictwem portalu telematycznego. CASE SiteConnect wzbogaca dane telemetryczne wykorzystywane przez zespół CASE Uptime Center, aby dostarczać dealerom alerty bazujące na wydajności maszyny. Dzięki temu, że dealerzy mają zdalny dostęp do danych maszyn, możliwe jest szybsze przeprowadzenie działań naprawczych w celu zminimalizowania przestojów. W ten sposób dealerzy mogą proaktywnie zarządzać maszynami klientów i  tym samym zwiększać ich czas sprawności. Zarówno rozwiązanie SiteWatch, jak i SiteConnect są dostępne opcjonalnie w zmodernizowanych modelach. Klienci mają zapewniony spokój dzięki usługom CASE Care, CASE Protect i CASE Fluid Analysis. CASE Care to standardowy program planowych przeglądów okresowych z wykorzystaniem oryginalnych części i środków smarnych. Opiera się na wsparciu, logistyce i wiedzy technicznej oferowanych w ramach rozległej sieci dealerów CASE. Dostępne są również dodatkowe usługi w postaci programu rozszerzonej gwarancji CASE Protect oraz programu CASE Fluid Analysis, który ma na celu zapobieganie poważnym awariom, optymalizację niezawodności aktywów i wydłużenie okresu eksploatacji.

Dane techniczne

836C – 836C AWD
• Masa eksploatacyjna: 11 701-12 800 kg
• Silnik: FPT Hi-eSCR2 Stage V
• Moc: 102/115 kW Dual Power
• Szerokość lemiesza: 2440/3050/3355 mm


856C – 856C AWD
• Masa eksploatacyjna: 14 976-16 650 kg
• Silnik: FPT Hi-eSCR2 Stage V
• Moc: 129/142 kW Dual Power
• Szerokość lemiesza: 3350/3665/3960 mm

źródło: CASE Construction Equipment
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ