Partner serwisu
25 czerwca 2019

LOKALIZACJA

Kategoria: XXVI Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO

Wrocław znany jest jako miasto spotkań. Dlatego w tym roku został wybrany jako lokalizacja XXVI Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO. Jest to przecież wydarzenie, na którym spotykają się przedstawiciele branży kruszywowej i cementowo-wapienniczej.

Na konferencję zapraszamy do Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum (Plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław)

Położony w centrum Wrocławia, zaprojektowany w ramach unikalnego kompleksu budynek usytuowany jest naprzeciwko głównego dworca kolejowego. Historyczny rynek, atrakcje kulturalne takie jak Opera, Teatr Muzyczny, Aquapark a także centra handlowe i lokale rozrywkowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Międzynarodowe lotnisko znajduje się tylko 10 km od hotelu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy się o godz. 12.00 dnia następnego.

Parking płatny indywidualnie przez gości konferencji. Miejsca parkingowe dostępne również przy Dworcu PKP.

   

Hotel Piast (ul. Piłsudskiego 98, 50-017 Wrocław), w którym dodatkowo proponujemy zakwaterowanie znajduje się w odległości 290 m od Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum. Zalecany dojazd samochodem od strony ul. Rejtana przez bramę Orlenu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy się o godz. 12.00 dnia następnego.

Parking płatny indywidualnie przez gości konferencji. Hotel posiada własny parking przy zbiegu ulic Zaułek Wolski i Piłsudskiego, zlokalizowany 150 metrów od hotelu. Parking podziemny, do dyspozycji Gości, mieści się naprzeciwko hotelu, pod Dworcem Głównym PKP.

    

fot. 123rf.com, wikipedia.org
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ