Partner serwisu
13 czerwca 2018

Elżbieta Jacaszek Przyjacielem Redakcji

Kategoria: X Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku 2018

Elżbieta Jacaszek, z firmy Döpke Maschinenfabrik w trakcie X konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku (12-13 czerwca 2018 r., Kraków), otrzymała statuetkę Przyjaciela Redakcji.

Elżbieta Jacaszek Przyjacielem Redakcji

W tym roku firma BMP obchodzi swój jubileusz. 25 lat tworzymy dla Państwa możliwości porozumienia – od 10 lat w branży kruszyw żwirowo-piaskowych. Wszystko zaczęło się od tego, że z rynku zaczęły dochodzić nas głosy o braku konferencji dla tego rodzaju kruszyw. Podkreślano, że wydobycie kruszyw łamanych w kamieniołomach znacznie różni się od tego w żwirach i piaskach – inne technologie i maszyny, inna skala produkcji, inne problemy i wyzwania.

- Postanowiliśmy wykorzystać lukę na rynku i dzięki pomocy życzliwych nam osób, podsuwających ciekawe pomysły, ruszyliśmy z pierwszą edycją. Jest osoba, która szczególnie nam wówczas pomogła i zmobilizowała nas do zorganizowania tej konferencji. To niewątpliwie „matka chrzestna” tej branży, osoba, na którą zawsze można liczyć i polegać - mówiła o Elżbiecie Jacaszek redaktor Surowców i Maszyn Budowlanych, Sabina Szewczyk-Wajda.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ