Partner serwisu
04 kwietnia 2018

Konkurs za działania proekologiczne dla kopalń żwiru i piasku EKOkopalnia

Kategoria: X Konferencja Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku 2018

Branżowy ekokonkurs ma na celu wyłonienie przedsiębiorców, którzy podejmują działania ekologiczne, wspomagają działalność lokalnej społeczności, zmniejszają uciążliwość związaną z eksploatacją kopalin, komunikują się z lokalną społecznością, propagują rozwiązania sprzyjające ochronie gatunków i zasiedlaniu terenów oraz są odpowiedzialni za relacje z otoczeniem. Chcemy wyłonić kopalnie, które praktykują wdrażanie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Konkurs za działania proekologiczne dla kopalń żwiru i piasku EKOkopalnia

Myślisz, że ten konkurs nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego! Nawet drobne rzeczy powinny być nagłośnione i docenione. Prowadzisz kopalnię i masz dobre relacje z lokalną społecznością, a może dbasz o przyrodę? Opisz swoje działania w kwestionariuszu zamieszczonym w załączniku i wyślij na adres: kieruneksurowce@e-bmp.pl.

Konkurs przeznaczony jest dla kopalń żwiru i piasku z całej Polski. Kapituła podzieli zgłoszenia na dwie kategorie – dużych i małych firm. Z nadesłanych wniosków wyłonione zostaną dwie najciekawsze inicjatywy. Wręczenie nagród odbędzie się 13 czerwca 2018 roku w Krakowie podczas konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku.*

Przed przystąpieniem do konkursu proszę zapoznać się z regulaminem (PLIKI DO POBRANIA).

*Zwycięzcy konkursu nie ponoszą kosztów związanych z opłatą konferencyjną.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ