Partner serwisu
25 czerwca 2019

Sympozjum Kruszywa Cement Wapno – widzimy się we Wrocławiu!

Kategoria: XXVI Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO

Kolejny raz branża kruszyw, cementu i wapna spotka się na sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO. 26 edycja imprezy odbędzie się w dniach 15-16 października 2019 r. w nowoczesnym, komfortowym wrocławskim Hotelu Ibis Styles.

Sympozjum Kruszywa Cement Wapno – widzimy się we Wrocławiu!

Osobne sale

Jak zawsze uczestnicy mogą liczyć na wysoki poziom merytoryczny imprezy – sympozjum podzielone będzie na dwie równoległe konferencje: dla branży kruszyw oraz dla branży cementowo-wapienniczej. Oprócz wykładów specjalistów z przemysłu, w programie znajdą się prezentacje firm dostarczających nowoczesne rozwiązania dla branży, które dodatkowo zaprezentują się na licznych stoiskach.

W tym roku przewidzieliśmy również specjalne panele poświęcone budowaniu zespołów, zarządzaniu personelem, pozyskiwaniu i motywowaniu pracowników czy zarządzaniu międzypokoleniowemu. Nowością będą także warsztaty z optymalizacji: „Leanowy escape room”.

Honorowy Gospodarz – Ogorzelec

Honorowym Gospodarzem tej edycji została kopalnia amfibolitu Ogorzelec. Kopalnia „Ogorzelec” Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą dostarczającą kruszywa amfibolitowe na rynek budowlany, drogowy i kolejowy. Spółka rozpoczęła działalność produkcyjną w 1991 roku, obecnie intensywnie inwestuje w rozwój.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda ten zakład, położony u podnóża Przełęczy Kowarskiej przy drodze z Kamiennej Góry do Kowar? Będzie taka możliwość podczas tradycyjnej wycieczki technicznej, która odbędzie się w ramach sympozjum.

MUST BE!

Jest zaledwie kilka wydarzeń w ciągu roku, w których producenci kruszyw, wapna czy cementu oraz firm dostarczających dla nich nowoczesne rozwiązania, muszą wziąć udział. Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO od lat się do nich zalicza.

Chcesz wiedzieć, co słychać w branży? Jakie rysują się przed nią perspektywy? Jak obniżyć koszty czy podnieść efektywność? A może interesuje Cię, jakie nowości w zakresie maszyn pojawiły się ostatnio na rynku? Lub chciałbyś po prostu porozmawiać z dawno niewidzianymi znajomymi? 15-16 października. Widzimy się we Wrocławiu.

Chcesz zobaczyć, jak było rok temu?

Zerknij na relację z imprezy i film podsumowujący

fot. kopalniaogorzelec.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ