Partner serwisu
29 listopada 2018

DYCKERHOFF Polska Sp. z.o.o. Cementownia Nowiny z nagrodą Głównego Inspektora Pracy

Kategoria: Aktualności

27 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie, pod honorowym patronatem Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego odbyła się uroczysta Gala zorganizowana przez Państwową Inspekcję Pracy. Podczas uroczystości zostały wręczone Nagrody im. Haliny Krahelskiej, statuetki ,,Mecum Tutissimus Ibis” dla laureatów konkursu ,,Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” oraz dyplomy najaktywniejszym Społecznym Inspektorom Pracy. Laureatem została firma DYCKERHOFF Polska Sp. z.o.o. Cementownia Nowiny.

DYCKERHOFF Polska Sp. z.o.o. Cementownia Nowiny z nagrodą Głównego Inspektora Pracy

Konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy i jest organizowany na szczeblu okręgowych inspektoratów pracy. Celem konkursu jest promowanie najaktywniejszych społecznych inspektorów pracy w sferze ochrony pracy i praworządności w stosunkach pracy. Od ubiegłego roku, laureaci konkursu są nagradzani na Zamku Królewskim, co ma szczególne znaczenie dla podniesienia zarówno rangi konkursu jak i przede wszystkim uhonorowania najlepszych SIP. OPZZ rekomendowało do ww. nagrody kolegę Bronisława Szczecińskiego działającego w strukturach OPZZ branży kolejowej w Zakładzie Linii kolejowych w Sosnowcu i wiceprzewodniczącego Komisji ds. Ochrony Pracy OPZZ w obecnej kadencji.

Wśród tegorocznych laureatów znalazły się przedsiębiorstwa, w których aktywnie działają organizacje związkowe zrzeszone w OPZZ. Przewodniczący OPZZ Jan Guz uhonorował jeden z nich – DYCKERHOFF Polska Sp. z.o.o. Cementownia Nowiny – listem gratulacyjnym oraz wręczeniem pucharu OPZZ na ręce dyrektora Generalnego Krzysztofa Kieresa. Dobrą praktyką jest także zapraszanie przewodniczącego zakładowej organizacji związkowej w nagradzanym przedsiębiorstwie – Pan Robert Latos także brał udział w gali i odebrał gratulacje od OPZZ za aktywność na rzecz bezpieczeństwa pracy pracowników.

źródło: http://www.opzz.org.pl
fot. http://www.opzz.org.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ