Partner serwisu
30 sierpnia 2018

Brigade Electronics Polska Sp. z o. o. partnerem branżowym debaty

Kategoria: XXV Sympozjum Naukowo-Techniczne KRUSZYWA CEMENT WAPNO 2018

Firma Brigade Electronics - lider na rynku urządzeń bezpieczeństwa dla wszystkich pojazdów użytkowych i budowlanych, została partnerem branżowym debaty "Bezpieczeństwo - tu warto mieć obsesję", która odbędzie się 5 października podczas Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO 2018.

Brigade Electronics Polska Sp. z o. o. partnerem branżowym debaty

Brigade Electronics jest liderem na rynku urządzeń bezpieczeństwa dla wszystkich pojazdów użytkowych i budowlanych.

Od 1976 roku, gdy przedstawili pierwszy w Europie sygnalizator cofania, firma promuje bezpieczeństwo pojazdów maszyn i nadal przewodzi stawce, wprowadzając innowacyjne wyroby oraz rozwijając i patentując nowe technologie.

Rozwiązania Brigade ograniczają ryzyko kolizji, chroniąc innych użytkowników dróg przez redukowanie do minimum martwych stref, ułatwiając kierowcom bezpieczne manewrowanie. Asortyment produktów obejmuje systemy kamer z podglądem 360°, kamery, monitory, sygnalizatory cofania white sound®, czujniki do wykrywania przeszkód, radary do wykrywania przeszkód i samochodowe rejestratory cyfrowe.

W debacie "Bezpieczeństwo - tu warto mieć obsesję" swoją wiedzą podzieli się Eryk Biskupski, od 4 lat dyrektor zarządzający, z firmą Brigade związany od 15 lat.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ