Partner serwisu
02 marca 2017

Zmiany w kierownictwie Grupy Górażdże

Kategoria: Aktualności

Na początku lutego 2017 roku Maciej Marciniak, który zdecydował się kontynuować swoją karierę poza Grupą Górażdże, przestał pełnić funkcję dyrektora zarządzającego, prezesa zarządu Górażdże Beton. Maciej Marciniak dołączył do Grupy Górażdże w 1997 roku, wnosząc duży wkład w rozwój i integrację linii beton.

Zmiany w kierownictwie Grupy Górażdże

Obowiązki dyrektora zarządzającego, prezesa zarządu Górażdże Beton objął Wojciech Hałat, obecnie pełniący obowiązki dyrektora ds. zakupów w Grupie Górażdże.

Wojciech Hałat związał się z Grupą Górażdże w 1998 roku. Od tego momentu pełnił wiele kluczowych funkcji menedżerskich, m.in. dyrektora finansowego oraz dyrektora technicznego w Gruzji, project managera w Rosji i w Kazachstanie, a także dyrektora ds. zakupów w Polsce. Wojciech Hałat uczestniczył także w wielu zakończonych sukcesem projektach międzynarodowych w koncernie HeidelbergCement, których celem była poprawa efektywności operacyjnej i optymalizacji kosztowej.  

Z dniem 1 lutego 2017 roku  połączone zostaną również działy zakupów i logistyki, na których czele stanie Jacek Żabski, obecnie pełniący funkcję dyrektora ds. logistyki. Żabski obejmie stanowisko dyrektora ds. logistyki i zakupów.

Jacek Żabski rozpoczął swoją karierę w Grupie Górażdże w 1998 roku, pełniąc m.in. funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w linii kruszywa. W 2007 roku rozpoczął budowę nowego działu logistyki Grupy Górażdże, stając na jego czele, definiując kluczowe zadania, mierniki i obszary odpowiedzialności zespołu.

 

 

Źródło: gorazdze.pl

fot:123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ