Partner serwisu
11 stycznia 2017

Nominacja ICiMB do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017

Kategoria: Aktualności

Jury Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017 nominowało projekt pt.: Utylizacja odpadowego szkła CRT w procesie produkcji płytek szklanych - opracowanie parametrów technologicznych, prowadzony przez Zakład Realizacji Projektu Płytka CRT centrali Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych do udziału w konkursie.

Nominacja ICiMB do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017

Organizatorem programu jest Centrum Inteligentnego Rozwoju,  podczas gdy nadzór merytoryczny sprawuje Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju. Partnerem medialnym programu jest redakcja sekcji Rzeczy o Innowacjach w Pulsie Biznesu oraz Rzeczpospolitej.

Celem programu jest popularyzowanie proinnowacyjnego sposobu myślenia oraz wyłonienie, docenienie i promowanie podmiotów:

  • realizujących innowacyjne projekty z wykorzystaniem funduszy w ramach programów unijnych, krajowych oraz ze środków własnych
  • realizujące projekty z wykorzystaniem funduszy w ramach programów unijnych, krajowych oraz ze środków własnych mających wpływ na zrównoważony rozwój społeczeństwa i gospodarki.
  • dbających o rozwój sfery badawczo-rozwojowej
  • działających na rzecz podniesienia atrakcyjności gospodarczej regionów.

 

 

Źródło i fot.: icimb.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ