Partner serwisu
05 października 2016

Seminaria o przetargach, projektach, startupach

Kategoria: Aktualności

Kancelaria SMW Legal poprowadzi seminaria podczas VII Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych. Targi KOMPOZYT-EXPO zaplanowane są na 5 – 6 października 2016 roku w EXPO Kraków Targi w Krakowie przy ulicy Galicyjskiej 9. Impreza odbywa się równolegle z targami utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji Maintance 2016 i Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas 2016.

Seminaria o przetargach, projektach, startupach

Prawnicy SMW Legal w trakcie dwóch dni targów KOMPOZYT-EXPO poprowadzą trzy panele dyskusyjne. Tematem prezentacji będą:

- Przetargi nie tylko publiczne – rynek przetargów publicznych i prywatnych w Polsce.
- Realizacja projektów współfinansowanych – jak dostać i rozliczyć dotację zgodnie z prawem.
- Spółka z o.o. na start-up – jak założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, poradnik dla start-upów.

W trakcie wydarzenia będzie można poszerzyć kontakty biznesowe, przyjrzeć się prezentacji maszyn w cyklu produkcyjnym, wysłuchać bogatego programu seminaryjnego oraz zapoznać się z nowościami w Strefie start-up, do której zaproszeni zostali młodzi, zdolni i innowacyjni specjaliści i przedsiębiorcy z branży kompozytów.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli kadry zarządzającej, specjalistów i inżynierowie oraz wszystkich zainteresowanych innowacyjnym rozwojem biznesu.

 

SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p. to Kancelaria zajmująca się zagadnieniami z zakresu prawa zamówień publicznych, doradztwa kontraktowego, racjonalizacji zatrudnienia czy w końcu prawa administracyjnego, farmaceutycznego, wekslowego, prawa sklepów internetowych, prawa własności intelektualnej, BIM, startup, prawa planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz audytu prawnego.

Fot.: BMP

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ