Partner serwisu
19 września 2016

Targi SyMas i Maintenance coraz bliżej

Kategoria: Aktualności

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży – to wszystko będzie można znaleźć w jednym miejscu, podczas 8. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas.

Targi SyMas i Maintenance coraz bliżej

Wydarzenie, które skupia wystawców, oferujących najlepsze zastosowania w obrębie swojego sektora, odbędzie się 5 i 6 października w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym EXPO Kraków.

Kolejna edycja targów SyMas to jednak nie tylko wystawa rozwiązań technologicznych, lecz także program towarzyszący bogaty w wiedzę inżynierską. Dla odwiedzających przewidziano udział w bezpłatnych seminariach workShops oraz dwie konferencje tematyczne.

Podczas seminariów workShops uczestnicy targów będą mogli zapoznać się m.in. z takimi tematami jak: „Usuwanie problemów związanych z magazynowaniem i przepływem materiałów sypkich”, „Zwiększenie wydajności eksploatacyjnej instalacji taśmowych”, „Ochrona przed wybuchem – błędy spotykane w praktyce projektowej” czy „Konsekwencje niewłaściwego doboru zabezpieczeń przeciwwybuchowych – uniknij groźnych następstw i wysokich kosztów napraw”.

Pierwszego dnia partner Targów, wydawca magazynu Powder&Bulk, przygotował dla wszystkich uczestników wydarzenia Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich, podczas której uczestnicy zapoznają się m.in. z zagadnieniami dotyczącymi nowości w transporcie materiałów sypkich, regulacji prawnych w zakresie dyrektyw ATEX czy nowoczesnych metod separacji optycznej materiałów sypkich.

Z uwagi na fakt, iż targi SyMas są połączone z 7. Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance, organizatorzy przygotowali dla osób z działów produkcji i utrzymania ruchu 5. już edycję Konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”, która co roku gromadzi ponad 130 słuchaczy pogłębiających swą wiedzę w zakresie efektywności, predykcji, redukcji kosztów i bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych. W czasie dwóch dni odbędzie się 12 prezentacji, a wśród prelegentów znajdą się m.in. Wojciech Mączyński z WoMa Solution, Rafał Kurzela z Sante czy Łukasz Janus z Grupy Nomax. Cena udziału w dwudniowej konferencji to 525 zł.

Ze szczegółowym planem targów oraz harmonogramem wydarzeń towarzyszących mogą Państwo zapoznać się na stronach imprez: www.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl. Pod tymi adresami można również dokonać rejestracji online, umożliwiającej bezpłatny udział w Targach.

 

Źródło i fot.: targi.krakow.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ